Νέα θέση εργασίας / GRP

Hiring

ΘΕΣΗ: Συντήρηση και επισκευές σκαφών αναψυχής στην εταιρεία ALPHA ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΣΚΑΦΩΝ ΕΠΕ, πρωτοπόρο στην τεχνική υποστήριξη στον τομέα του επαγγελματικού yachting, που εδρεύει στον Άλιμο Αττικής.

Περιγραφή θέσης:

  • Η νέα θέση αφορά στελέχωση του τμήματος πολυεστερικών κατασκευών και επισκευών.
  • Συντήρηση πολυεστερικών μερών σκαφών
  • Αποκατάσταση ζημιών
  • Διενέργεια συντηρήσεων - βελτιώσεων (γυάλισμα, μουράβιασμα) και λοιπών τεχνικών εργασιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία και εμπειρία στο αντικείμενο
  • Γνώσεις φανοποιίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδίων (εντός Ελλάδος)
  • Υπεύθυνη προσωπικότητα
  • Συνέπεια, ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Επιπλέον χαρακτηριστικά υποψηφίου τα οποία θα συνεκτιμηθούν:

  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος διπλώματος ιστιοπλοΐας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

  Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών (Μισθός – Ασφάλιση)
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Μόνιμη θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία εργασίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη, οικογενειακή επιχείρηση

 Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@alpha-techniki.com.

Για περαιτέρω πληροφορίες σχετικά με την διαθέσιμη θέση εργασίας μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 210 98 88 333 (κεντρικά γραφεία)